دپارتمان سرمایه گذاری

دپارتمان سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در املاک

سرمایه گذاری درست در املاک میتواند در مدت زمان کوتاهی منجر به کسب سود کلانی بشود.اما هر ملکی ارزش سرمایه گذاری ندارد! سرمایه گذاری در املاک دارای نکات مهم یست که کسب سود بالای معاملاتی تنها با رعایت این نکات سرمایه گذاری در املاک امکانپذیر میباشد.

 

سرمایه گذاری دراین بخش بصورت های مختلف میتواند بصورت های مختلف صورت پذیرد که به ترتیب زیر میباشد:

۱-خرید واحد های مسکونی

۲-خرید زمین

۳-خرید واحد های ویلایی

۴-مشارکت در ساخت (که هم میتواند بصورت اختصاصی سرمایه گذاری کرد هم بصورت عمومی و مشترک که در ساخت مجتمع های چند واحدی)

۵-خرید واحد های پیش فروشی

۶-مشارکت در رهن املاک

اما مهم ترین قسمت در سرمایه گذاری املاک این موضوع مهم میباشد،کی؟کجا؟و از چه کسی یا چه شرکتی خرید کنیم ومشارکت انجام دهیم.

پیشینه یا همان سابقه گواه خیلی از مطالب میتواند باشد،اما مهمم تر از آن توانایی و یا سرمایه دار بودن شرکت (شخص)طرف قرار داد شما میباشد.

بسیاری از شرکت ها و یا تعاونی ها خود سرمایه دار نیستند که اکثرا آنها با  زمینی که تحویلشان داده شده و مبالغی که از اعضای تعاونی جمع شده شروع با کار کرده اند که واقعا با توجه به روند اقتصادی جامعه و سوابق بد تعاونی های بسیاری سخت است اعتماد واما:

شرکت ساختمانی مهرراد می توان گفت تنها شرکت ساختمانی هست که تمامی املاک و مستغلات را خود مالک و سرمایه گذار در ساخت میباشد.

ای مورد نه تنها به سرمایه گذار اطمینان میدهد که سود سرمایه گذاری خود را خواهد برد،بلکه میتواند در سخت ترین شرایط با توجه به سرمایه دار بودن شرکت ساختمانی مهرراد در بخش املاک سرمایه خود در بهترین حالت حفظ کند.